Аспекти вибору меблів у вітальню

меблі у вітальнюСучасна вітальня повинна поєднувати в собі прогресивну естетичність і розкішний блиск – адже саме вітальня задає загальний стиль квартири чи будинку.

Традиційно у вітальні знайшли застосування секційні меблі Тернопіль ціни на які є не дуже високими, що представляють собою симбіоз з окремих закінчених блоків, що формують загальну секційну конструкцію, а також стелажні меблі, в основі яких лежать опорні стійки на базі металевих або дерев’яних елементів. У випадку обмеженого простору та економії життєво важливих квадратних метрів доцільно використовувати крісло-ліжко або шафу, поєднану з ліжком, або стіл-тумбу з кришкою яка трансформується. Трансформовані меблі економить місце, тому часто застосовуються в сучасному інтер’єрі.

Індивідуальний підхід до створення інтер’єру знаходить застосування в універсальності секційних меблів. Окремі блоки в різних випадках можуть як формувати незалежні елементи, так і об’єднуватися в монолітні конструкції, встановлюються один на одного. Варто зазначити, що трансформовані меблі більш гігієнічні, оскільки велику частину часу вони знаходяться у зібраному стані.

Традиційно вітальня є основною частиною інтер’єру будинку, адже саме звідси бере початок тепла гостинна атмосфера затишку і комфорту. Вітальня розділяється по функціональності на робочу зону і зону відпочинку, вони формують дизайн – залежно від положення, яке займають вхідні двері в кімнату.

Зона відпочинку, основними елементами якої можуть служити крісла, шезлонг, диван-ліжко, журнальний столик або шафа з численними полицями для газет і журналів формується далеко від входу. Причини цього прості – вхідні сталеві двері , що заслужили популярність своєю міцністю і надійністю, все-таки можуть пропускати холодне повітря, яке потім може безперешкодно гуляти по квартирі.

Модульна корпусні меблі дозволяють об’єднати різні напрямки, представляючи собою вдале рішення, що сполучає багатофункціональність та високу візуальну естетику інтер’єру. У кожному конкретному випадку це можуть бути письмові столи і комоди, вітрини та кабінети, бібліотеки та вбудовані консолі з буфетами. Багата колірна гамма дозволяє комбінувати загальний дизайн кімнати і складові частини окремих конструкцій, що виконують окремі функції. Орієнтація вітальні на універсалізм, що поєднує в собі комплексний підхід дизайну кімнати, на вході якої – вхідні дерев’яні двері, є вимогою прогресу і модних тенденцій, динамічно впливають на сучасні течії в оформленні модного інтер’єру.

Читайте на cайті:

Залишити коментар