Аксесуари до вітальні

Аксесуари до вітальніНевеликі за габаритами, витончені по виконанню меблеві аксесуари доповнять ваш інтер’єр і створять неповторний зовнішній вигляд вітальні.

Такий предмет меблів, як консоль, може бути використаний в будь-якому вільному проміжку стіни. Консоль – це напівкруглий, рідше – прямокутний столик, який стоїть на трьох або чотирьох ніжках. Не глибока, до 25 см, по ширині консоль може бути 80-150 см і 80-85 см заввишки. Консолі часто використовуються разом з дзеркалом, але так само можливі варіанти з картинами, або з іншими декоруючими формами.

Різні підставки під квіти можуть зайняти порожній кут або нішу. Незважаючи на різноманітність форм, більшість з підставок – круглі, висотою – від 60 до 100 см.

Для переміщення страв і напоїв з кухні до вітальні призначені різного виду сервіровочні столики. Вони обов’язково виконуються на колесах і в деяких з них є спеціальні тримачі для пляшок.

Газетниці дуже зручні поруч з м’якими меблями. Ваш журнальний столик буде завжди вільний від преси. Здебільшого газетниці забезпечені ручками для перенесення, а деякі моделі ще і маленьким столиком.

Малі меблеві форми гарні ще й тим, що їх можна легко переставити з місця на місце, тим самим, відновивши обстановку.

Всі вищеперелічені моделі меблів можуть виконуватися в різноманітних стилях і з різних матеріалів – від скла до натурального дерева.

Читайте на cайті:

Залишити коментар