А у Вас вже є дитячий спортивний куточок?

дитячий спортивний куточокРізноманітність дитячих спортивних комплексів і спортивних куточків, а так само різноманіття матеріалів, з яких вони виготовляються, в наш час просто вражає, і робить вибір відповідного дитячого спортивного куточка для своїх дітей, дуже і дуже непростим. Як кажуть: «Очі розбігаються», і не знаєш, який комплекс краще купити дерев’яний, залізний, чи пластмасовий.

Сьогодні, звичні дерев’яні, спортивні дитячі комплекси , все більше витісняють металеві. Вони міцніші, більш компактні, а крім того вони можуть повністю регулюватися під ваше приміщення, або під вашого малюка. Так, металева шведська стінка значно легше і компактнішою дерев’яною. При цьому вона здатна витримати більшу вагу, ніж дерев’яна і прослужить значно довше. А якщо до цих достоїнств додати ще й можливість регулювати її по висоті приміщення, простоту Додавання та вилучення снарядів. Навіть сходинки в металевій стінці можна легко прибрати, а коли знадобляться поставити назад. Всі ми бачили, як маленькі діти підіймаються сходами вгору, а потім не можуть самостійно злізти звідти, ось саме для запобігання подібних ситуацій, і передбачені знімні сходинки. Щоб не бігати в дитячу кожен раз, коли ваше чадо забралося вище ніж потрібно, і, зрозумівши, що не може злізти, голосить на весь квартал, досить прибрати верхні сходинки шведської сходи, і дитина не зможе залізти занадто високо. А коли він навчиться підніматися і спускатися без сторонньої допомоги, сходинки легко і швидко можна повернути назад.

За великим рахунком, особливої різниці немає, на якому спорткомплексі буде займатися ваша дитина, лише б займався, але з іншого боку нам самим теж іноді не завадить скористатися цим комплексом, і чим частіше, тим краще. З цієї причини, і ще тому, що діти ростуть, і ви не встигнете озирнутися, як їх вага буде порівнянний з вашим, а зростання значно більше за вас, краще все ж зупинити свій вибір на металевому дитячому куточку. Такий дитячий спорткомплекс більш універсальний, він чудово підійде і півторарічному малюкові, і шістнадцятирічному школяру, і двадцятирічний студент теж знайде йому застосування, адже такі снаряди як турнік, бруси, шведська стінка, горизонтальна сходи і похила дошка гарні для будь-якого віку. Крім того, якщо дозволяє місце в кімнаті, можна встановити так додатково кілька тренажерів (бігова доріжка, велотренажер, і.т.д.). Навіть ви самі, якщо візьмете собі за правило, щодня підтягуватися на турніку кілька разів і «качнути прес» на похилій дошці, вже через місяць себе не дізнаєтеся. Навіть якщо зараз для вас зламаний ліфт трагедія століття, через деякий час ви будете віддавати перевагу підніматися по сходах, навіть при працюючому ліфті.

Відвідування тренажерних залів і фитнес клубів не кожен може собі дозволити, і навіть не через відсутність коштів, а найчастіше, через відсутність часу і сил. Наші діти, виростаючи, теж не дуже прагнуть, витрачати час на відвідування спортзалів, їх життя заповнене ще більше, ніж наша. Освіта, друзі, вечірки, клуби, у кого-то робота – забирають у них весь час. Якщо ж будинку стоїть дитячий спорткомплекс, то, коли ніхто не бачить, будь-який підліток обов’язково ним скористається, підтягнеться, похитає прес, залізе по канату, це і буде для нього ранковою гімнастикою і заміною спортзалу. Навіть якщо ваша дитина буде ретельно займатися спортом і регулярно відвідувати спортивну секцію, або тренажерний зал, наявність будинку турніка і шведської стінки йому не завадить.

Читайте на cайті:

Залишити коментар